День поезії

DSC_1283DSC_1278

З нагоди проведення Тижня іноземних мов викладачі кафедри Кузьмицька М.О. та Висотченко С.В. провели День поезії серед студентів 3 курсу. Захід відбувся 4 березня 2016 р. і мав на меті ознайомити студентів з видатними англійськими поетами та їх творами.

Свято розпочала викл. Кузьмицька М.О. презентацією «EnglishPoetry», з якої студенти дізналися цікаві факти про поезію та прослухали вірші англійських поетів у виконанні носіїв. Наступним етапом було декламування віршів англійською мовою, які підготували студенти. Усі учасники продемонстрували виразність та артистизм при виконанні твору, а також пожвавлений інтерес до подальшого обговорення віршів. Варто особливо відзначити активну участь Кульніязової Айгуль, Ішкабулової Зебоніси, Есан Нузги та інших. Фінальним етапом заходу було ознайомлення студентів із елементарними техніками написання поезії, спробувавши які, студентам вдалося створити власний колективний вірш.

Дякуємо усім за участь і бажаємо творчих успіхів!

Подвиг небесної сотні не залишив байдужим жодну людину! Події на майдані назавжди залишаться у нашій пам’яті, адже вони показали, що український народ нездоланний, непідкорюваний!

Герої майдану подарували нам свободу та надію на краще життя!

IMG_6377 Небесна сотняimage-17-02-16-13-45

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.